Vánoce v létě! Máme pro vás dárky!

Léto je tu a my pro vás máme překvapení. E-shop s kuchyňskými potřebami Vsenavareni.cz a časopis Chvilka pro Tebe připravily společnou SPECIÁLNÍ LETNÍ AKCI – 20% slevu na váš nákup.

Ve středu 17. června vychází nové číslo Chvilky pro Tebe a na stránce s recepty najdete slevový kupón na 20% slevu na nákup kuchyňských potřeb dle vlastního výběru z eshopu Vše na vaření.

Obrázek

Je jen na vás, zda si vyberete formu na skvělý třešňový koláč, třešňové lívance, novou designovou konvičku na kávu, džbán na osvěžující domácí limonádu případně cokoliv jiného podle vašeho přání nebo nálady. Ušetřené peníze pak můžete využít třeba i na vylepšení dovolené…

Uplatnit slevu je jednoduché!

Koupíte si časopis Chvilka pro Tebe a pak si vyberete zboží z nabídky e-shopu www.vsenavareni.cz. Před ukončením nákupu zadáte slevový kód z kuponu, který najdete v časopise na stránce o vaření a následně vám bude odečtena 20% sleva z vašeho nákupu.

Pozor!

Slevový kupón bude pouze v aktuálním čísle časopisu, akce je zcela výjimečná a nebude se opakovat. Kupon na slevu můžete uplatnit pouze do 30. června.

Inspirujte se!

Je tu sezona jahod i třešní. Udělejte si letní pohodu, u které nesmí chybět skvělý letní koláč s jahodami i třešněmi a k tomu krásně vonící čerstvá káva v designové smaltové konvičce na kávu, odpočinek v lehátku na zahradě a nějaký časopis pro letní relax. Nechejte se od nás inspirovat a rozmazlujte se.

Jako tip jsme vybrali