Vánoční dárky na poslední chvíli
Hlasovat Hlasovat Hlasovat Hlasovat Hlasovat
0 0

Obrázek

Vše, co je potřeba na klidný a spokojený průběh Vánoc máte připravené - možná zbývá jen dojít pro kapra… a najednou si uvědomíte, že ještě chybí nějaké dárky.  Naštěstí žijeme v době, kdy se i nákup dárků na Vánoce dá vyřešit na poslední chvíli. Máme pro vás několik tipů – a je to on-line!

Mysleli jste úplně na všechno a tak máte podle plánu upečené cukroví, připravený stromeček i ozdoby na něj, v bytě vánoční dekorace, v ledničce dostatek potravin i lahůdek. Přemýšlíte, zda jste přeci jen na něco nezapomněli a při inventuře dárků zjistíte, že vám ještě nějaké chybí. Co s tím? Do štědrého večera zbývá opravdu už jen pár dní, inspirace je vyčerpaná, do obchodů, které jsou plné zboží, ale i lidí, se vám už nechce. Řešení zde ale je!

Nakupujte on-line s dovozem až do bytu!

Nakupování na internetu je stále více oblíbené, tak proč ho nevyužít i o Vánocích. Nás tip má hned několik výhod

- na jednom místě najdete dárky pod stromeček pro ženy, muže, holky i kluky, rodinu, přátele i známé

- vybrané dárky si můžete prohlédnout, zaplatit i vyzvednout přímo v prodejně e-shopu

- pokud jste z Prahy a výběr i objednávku uděláte 23. prosince do 11 hodin, přiveze kurýr zboží až na sjednané místo a vše zaplatíte při dodání

- k zboží, objednanému 23. prosince navíc dostanete další dárek od e-shopu zdarma!

Pokud vás to zaujalo, prozradíme, že se jedná o e-shop www.vsenavareni.cz. Možná si myslíte, že kuchyňské vybavení a potřeby nejsou jako vánoční dárek právě to nejlepší, ale my v tomto případě nemyslíme na hrnce a kastroly nebo vařečky… V nabídce obchodu je velmi mnoho báječných věcí, které se mohou pod stromečkem objevit a udělají radost.

Tipy na dárky k Vánocům

Pokud někdo propadnul kouzlu grilování, zcela jistě ocení speciální grilovací jehly s drážkou na snadné sundávání grilovaných potravin nebo nůž a vidličku na steaky.

Grilování se nemusíte vzdávat ani v zimě, stačí, když si pořídíte kontaktní gril nebo grilovací pánev – i ty v nabídce e-shopu samozřejmě najdete.

Grilování můžete v zimě vyměnit třeba za fondue, u kterého prožijete příjemné večery, a sada na fondue je naším dalším tipem na dárek, který určitě potěší. Můžete vybírat z větších luxusnějších, ale třeba i z menších fondue na čokoládu, které jsou romantickým dárkem pro zamilované.

Obrázek

Znalce asijských kuchyní a jídel pak určitě nadchne speciální wok souprava, ve které je kvalitní ocelová wok pánev a k ní mnoho dalšího stylového příslušenství.

Milovníci piva budou určitě překvapeni, když pod stromečkem objeví minipivovar. Pokud byste je chtěli k domácí vaření piva vybavit ještě víc, přidejte směs na výrobu piva nebo třeba speciální pivní lahve.

Velmi zajímavým a zároveň praktickým dárkem je souprava na domácí výrobu chipsů. S tímto originálním výrobkem se chipsy připravují snadno, rychle a bez použití oleje, a to z brambor i jiných druhů zeleniny. K soupravě je možné přidat i některou z mnoha kořenících směsí. Jedinou nevýhodou je, že pokud sadu na chipsy darujete někomu mimo vaši domácnost a pak chipsy ochutnáte, budete s největší pravděpodobností kupovat ještě jednu soupravu pro sebe… 

Obrázek

V rozsáhlé nabídce e-shopu vsenavarení.cz jsou i nádherné dárky pro děti v každém věku. Najdete zde příbory, prostírání, nádobí, lahve na pití, svačinové boxy a mnoho dalších praktických a zároveň vzhledově dokonalých věcí. Pokud vaše malé děti už nebaví panenky nebo autíčka a pletou se vám při vaření pod nohama v kuchyni, zabalte jim pod stromeček třeba kuchařskou soupravu.

Při pohledu do přehledu zboží v zmíněném e-shopu nás napadá mnoho dalších dárků, mnohem lepší ale bude, když se tam, podíváte sami. Pokud by vás nic nezaujalo ( o tom však  pochybujeme ) nebo jste se nemohli rozhodnout ( to spíš ), můžete „problém“ vyřešit velmi jednoduše a elegantně dárkovým poukazem - i ten vám v případě jeho objednání 23. prosince do 11 hodin kurýr samozřejmě přiveze.

Věříme, že jsme vás přesvědčili, že zajímavý může být i

dárek on line na poslední chvíli 

a přejeme vám báječné, klidné, milé a nejvánočnější Vánoce

Obrázek  

 

Komentáře

\
TOPlist